Тренажерний зал

Тренажерний зал CHAMPIONS CLUB в Ірпені і Стоянці оснащений за найсучаснішими вимогам та стандартам спорт-індустрії: системи припливно-витяжної вентиляції та кондиціонування, аудиосистема, професійне підлогове покриття, висококласне спортивне обладнання, розраховане на широкий круг користувачів.

Тренажерный зал CHAMPIONS CLUB розділений на дві зони: зона кардіо-тренажерів та силова зона (вільні ваги, силові тренажери з вбудованими та вільними вагами).

Силова зона тренажерного залу

Основу залу становить силове обладнанням преміум-класу відомих американських виробників PRECOR і HOIST. За свою історію ці дві компанії заслужили репутацію виробників професійних силових тренажерів з чудовою якістю. Лінійку комерційного обладнання PRECOR і HOIST можна знайти у всьому світі в фітнес-клубах, громадських центрах, готелях, державних і приватних навчальних закладах, корпоративних фітнес-центрах, держустановах і військових базах. Ці компанії є авторами великої кількості інновацій, які захищені численними патентами і з успіхом впроваджені в серійне виробництво.

Кардіо-зона тренажерного зала

Зону кардіо-тренажерів представляють професійні бігові доріжки, велотренажери та орбітреки (еліптичні тренажери) виробництва компанії PRECOR.

Зручне місце розташування CHAMPIONS CLUB і висококласні тренажери преміум-брендів залучають в наш тренажерний зал не тільки жителів Ірпеня, а й Бучі, Ворзеля, Гостомеля, Стоянки, а також жителів Святошинського району Києва (Академмістечко, Житомирська).