Дитячі напрямки: плавання, кікбоксинг

Плавання для дітей

Хочемо звернути особливу увагу батьків на дитячі заняття з плавання, які проводить в басейні Клубу досвідчений тренер-педагог.

Симбіоз класичної методики навчання плаванню з сучасними інноваціями навчання дітей і індивідуальний підхід до кожного дають швидкий результат.

Вік вихованців нашого тренера від 3-х років і вище. Заняття проходять в міні-групах 2-3 дитини. Групи формуються виходячи з віку і / або навичок дитини. Також є й індивідуальні заняття, на яких Ваша дитина отримає максимум уваги тренера.

Для «маленьких рибок» заняття проводяться в ігровій формі з використанням додаткового інвентарю та іграшок. На заняттях дозволено присутність батьків малюків.

І не важливо, який вік дитини, що прийшов навчиться плавання, результатом буде перехід на «ти» з водною стихією, відмінний настрій, рівномірний розвиток усіх м’язових груп, поліпшення координації, профілактика викривлень хребта і міцне здоров’я.

Кікбоксинг для дітей

Кікбоксинг — унікальне відгалуження в світі бойових мистецтв, арсенал якого включає в себе елементи більшості відомих єдиноборств — боксу, карате, тхеквондо, тайського боксу, шутбоксингу, сават та ін.

Опис заняття:

  • в тренування включені вправи на розвиток гнучкості, підвищення еластичності м’язів і рухливості суглобів, зміцнення зв’язок і сухожиль;
  • розвиток фізичних даних (швидкість, сила, витривалість, координація);
  • відпрацювання ударів руками і ногами;
  • навички самооборони.

В результаті занять у підлітків підвищується психологічна стійкість, зростає самооцінка, з’являється командний дух та лідерські якості.